Sesje B2B

Szukasz partnerów biznesowych? Chcesz kupić lub sprzedać projekt PV? Zarejestruj się na sesję B2B podczas Kongresu Energetyki Słonecznej

 

Kongres Energetyki Słonecznej to wydarzenie w całości poświęcone branży fotowoltaicznej, będące odpowiedzią na potrzebę skonsolidowania środowiska i zbudowania przestrzeni do cyklicznych spotkań i dyskusji o aktualnych wyzwaniach i przyszłości sektora fotowoltaicznego. Jednym z kluczowych elementów Kongresu są spotkania B2B.

Formuła sesji B2B opiera się na odbywających się – według wcześniej ustalonego harmonogramu – serii spotkań i rozmów przedstawicieli dwóch stron, np. na przykład sprzedającego i kupującego. Głównym celem takich spotkań jest zaaranżowanie przestrzeni do poznania się i nawiązanie relacji biznesowych. Zeszłoroczne spotkania B2B, organizowane podczas I Kongresu Energetyki Słonecznej, pokazują, że tak zapoczątkowane relacje mogą przerodzić się w długotrwałą i owocną współpracę.

Jak to działa?

  • Zarejestruj się na stronie http://kongrespv.pl/sesje-b2b
  • Opisz swoją firmę i rodzaj współpracy, który chcesz nawiązać
  • Sprawdzaj na stronie dedykowanej sesjom B2B pojawiające się na bieżąco nowe zarejestrowane firmy
  • Wybierz osoby i firmy, z którymi chcesz się spotkać
  • 22 września, w godzinach zgodnych z ustalonym harmonogramem znajdź swój stolik, przy którym spotkasz się z umówioną osobą.

Zapraszamy wszystkich działających w sektorze fotowoltaiki: producentów części, firmy serwisowe, doradców, firmy budowlane, sprzedawców energii, producentów paneli, ogniw krzemowych, producentów systemów obsługi, przedstawicieli samorządów. Rejestracja już trwa!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Sesja B2B podczas Kongresu PV 2019 w liczbach:

  • uczestnicy: 40
  • spotkania: 52
  • kraje: 8 

 

Galeria

KONTAKT
Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Beata Bielińska
Rejestracja Rejestracja
Beata Bielińska
Koordynator Kongresu
bbielinska@stowarzyszeniePV.pl
+48 606 611 300
DARIUSZ MAŃKA
Partnerzy Partnerzy
DARIUSZ MAŃKA
Pełnomocnik ds. Organizacyjno-Prawnych
dmanka@stowarzyszeniePV.pl
+48 793 589 885